www.svazky.cz

Křišťálová Lupa

Tyto stránky byli v soutěži Křišťálová Lupa nominovány odbornou porotou mezi 10 nejvýznamnějších českých internetových stránek v kategorii projekt roku (inovativní, originální, odvážný či jinak výjimečný projekt)

Národní knihovna

Stránky jsou zařazeny do projektu Národní knihovny – digitální archiv českých webových stránek

WebArchiv - archiv českého webu

Kontakt

Obsah této stránky připravil kolektiv nadšenců, kterým není lhostejné fungování státních institucí v naší zemi a vadí jim, že i dvacet let od změny režimu v ČR se stát nehodlá řádně vypořádat s bílými místy naší novodobé historie.

Aktivity koordinuje
Stanislav Penc

Prohlášení k současné situaci koordinátora obsahu stránek.

Senátní výbor pro vzdělávání bude pokračovat v projednávání Otevřeného dopisu radě ÚSTR

Ve středu 20.dubna 2011 od 10 hod. bude pokračovat projednávání otevřeného dopisu S.Pence Radě ÚSTR. Zasedání proběhne v zasedací místnosti výboru, kancelář č. 352, Valdštejnský palác "C2", 2. patro a je veřejnosti i médiím přístupné. Senátoři chtějí slyšet vysvětlení od pí. Naděždy Kavalírové k jejím výrokům, a také výklad pana Daniela Hermana ředitele ÚSTR ke kauzám, o nichž se hovořilo na minulém jednání. Oba jsou pozváni jako hosté.

Dalším bodem na jednání výboru bude i výroční zpráva ÚOOÚ, přizván je předseda ÚOOÚ pan Igor Němec. Hovořit se bude také o kontrole a pokutě, kterou ÚOOÚ udělil ABS.

Pozvánku s programem na Senátní výbor pro vzdělávání,vědu, kulturu, lidská práva a petice  si můžete přečíst v galerii.