www.svazky.cz

Křišťálová Lupa

Tyto stránky byli v soutěži Křišťálová Lupa nominovány odbornou porotou mezi 10 nejvýznamnějších českých internetových stránek v kategorii projekt roku (inovativní, originální, odvážný či jinak výjimečný projekt)

Národní knihovna

Stránky jsou zařazeny do projektu Národní knihovny – digitální archiv českých webových stránek

WebArchiv - archiv českého webu

Kontakt

Obsah této stránky připravil kolektiv nadšenců, kterým není lhostejné fungování státních institucí v naší zemi a vadí jim, že i dvacet let od změny režimu v ČR se stát nehodlá řádně vypořádat s bílými místy naší novodobé historie.

Aktivity koordinuje
Stanislav Penc

Prohlášení k současné situaci koordinátora obsahu stránek.

Senátní výbor pro vzdělávání bude projednávat Otevřený dopis ÚSTR

Ve středu 6. dubna 2011 od 10 hod bude senátní Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice projednávat Otevřený dopis Radě ÚSTR. Zasedání proběhne v zasedací místnosti výboru, kancelář č. 352, Valdštejnský palác "C2", 2. patro. Jednání je veřejnosti i médiím přístupné.

Na jednání je přizván Stanislav Penc jako autor dopisu. Na dopis Rada ÚSTR nikterak oficiálně nereagovala. Ovšem z jednání se objevila skandální dvou minutová nahrávka, v které předsedkyně rady ÚSTR Naděžda Kavalírová označuje Stanislava Pence jako viníka špatné práce Ústavu. Nahrávka je zde: http://www.youtube.com/user/MrTajemnik#p/a/u/0/zoPIiAjTbEQ

Otevřený dopis i s přílohami, na základě kterého bude Výbor jednat, je uveden zde: http://www.svazky.cz/clanek/Otevreny_dopis_rade_USTR_Ustavu_pro_studium_totalitnich_rezimu-Jak_pracuje_USTR